images/slider/cameras/1_thumb.png images/slider/braun/1_thumb.png images/slider/wahl/1_thumb.png images/slider/at/1_thumb.png images/slider/gc/1_thumb.png

Кои Сме НиеEurotronics EOOD глобален водечки увозник и дистрибутер на брендирана електроника со седиште во безцаринската зона во Пловдив, Бугарија.

На склад ги имаме 100% од производите што ги нудиме и за нашите посветени клиенти, нудуме експресно испраќање на стоката.

Повеќе за нас

Нашите Продукти

 • Дигитални Фото Апарати, Обејктиви & Додатоци
  Продажба на големо на дигитални фото апарати, објективи, додатоци и видео камери. Некои од брендовите кои ги нудиме се: Kodak, Nikon, Fujifilm and Canon

 • Аудио
  Продажба на големо на аудио системи (Docking Stations) за iPod, iPad, iPhone, Слушалки, MP3 & MP4 Плеери и друга Аудио опрема

 • Нега за телото
  Продажба на големо на апарати за бричење, Фенови и Депилатори

 • Гејминг Конзоли
  Продажба на големо на Nintendo Wii, Nintendo 3DS and Microsoft Xbox 360

Повеќе информација

Станете Наш Клиент

Ако сакате да бидете наш клиент, ве молиме пополнете ја апликацијата за нов клиент и испратете ја на info@eurotronics.bg

Testimonials

 • It is always pleasure to work with Eurotronics EOOD. Their sales team is on high professional level.

  Electronics Distributor, Poland
 • Their shipping methods are fast and reliable. Keep up the good work.

  Electronics Retailer, Italy
 • Eurotronics EOOD helped me to grow my business, their sales team is quick and efficient. They always have the goods in stock ready for shipping.

  Electronics Retailer, Turkey
 • My experience with Eurotronics EOOD is fantastic. They always have fresh inventory.

  Electronics Retailer, Slovenia

Нашите предности

 • Стратешки лоцирани во Бугарија
 • Лесен пристап до Европската унија
 • DHL, UPS, TNT, Cargo Partner, Fedex мрежа за испорака која што ја служи цела Европа
 • Високо квалифицирани продажни агенти
 • Најнови продукти коишто се во тек со последните трендови на електрониката
LiveZilla Live Help